Zastanawiasz się, czy ten kurs jest dla Ciebie?

Ten kurs stworzyłam dla wszystkich kreatywnych osób, które chcą wrócić do twórczego procesu i wykonać coś własnymi rękami.
 
Program jest dostosowany dla osób początkujących, które chcą poznać podstawy i techniki malowania akwarelami.
 
Kurs dostarczy Ci wiedzę teoretyczną, praktyczne umiejętności i nowe inspiracje do tworzenia prac malarskich.

Dodatkowo otrzymasz ode mnie wskazówki, jak wykonywać klasyczne ilustracje botaniczne.

Program kursu

  1. Od Autora

  2. Dołącz do Społeczności

  1. Narzędzia i miejsce pracy

  2. Wzornik kolorów

  3. Zadanie: Wzornik kolorów

  1. Kompozycja ilustracji

  2. Szkic ilustracji

  3. Zadanie: Szkic ilustracji

  1. Dobór kolorów

  2. Zadanie: Paleta kolorów

  3. Mieszanie kolorów

  4. Zadanie: Akwarelowe plamy

  1. Pierwsza warstwa

  2. Zadanie: Pierwsza warstwa

  3. Druga warstwa

  4. Zadanie: Druga warstwa

  5. Detale

  6. Zadanie: Detale

  1. Techniki: Cieniowanie

  2. Techniki: Tonowanie

  3. Techniki: Mokre na mokrym

  4. Techniki: Rozjaśnianie

  5. Techniki: Mokre na suchym

Kurs online: Zacznij malować akwarelami

 • 199,00 zł
 • 3 tutoriale krok po kroku
 • 9 technik i efektów

Zastanawiasz się, czego dokładnie się nauczysz?

Moduł I - Wstęp

Z tego modułu dowiesz się, jakie narzędzia do malowania akwarelami tj. farby, pędzle i papier wybrać. Podpowiem Ci, jak przygotować miejsce pracy. Stworzysz wzornik, który pomoże Ci w dobieraniu odpowiednich kolorów do Twoich prac.

Moduł II - Kompozycja

Z tego modułu dowiesz się, jakie są zasady tworzenia kompozycji w pracach malarskich. Podpowiem Ci również, jak wykonać szkic, który ułatwi Ci namalowanie ilustracji akwarelowej.

Moduł III - Kolory

Z tego modułu dowiesz się, jak dobierać kolory w pracach malarskich. Pokażę Ci również, jak prawidłowo mieszać farby i modyfikować odcień danego koloru.

Moduł IV - Proces

Na tym module nauczysz się dzielić proces malowania akwarelami na etapy i prawidło korzystać z podstawowych technik tj. mokre na mokrym i mokre na suchym.

Moduł V - Techniki

Z tego modułu dowiesz się więcej o innych technikach malowania akwarelami, które możesz wykorzystywać w swoich pracach np. cieniowania, tonowania, czy rozjaśniania. 

Moduł VI - Efekty

Z tego modułu dowiesz się więcej o efektach w malowaniu akwarelą i poznasz kilka wybranych tj. faktura, suchy pędzel, czy mokry pędzel.  

 FAQ - Najczęstsze problemy

Tu znajdziesz formularz, w którym będziesz mogła zostawić swoje pytanie. Poznasz również odpowiedzi na najczęstsze problemy kursantów tj. "Czemu papier faluje?" lub "Dlaczego powstają kleksy z farby?". 

Cześć, tutaj Zuzanna - projektantka i założycielka marki Merely Susan

Merely Susan to moja marka, którą założyłam z pasji do tworzenia i dzielenia się tym z innymi. W kursach dzielę się wiedzą i doświadczeniem, które zdobywałam od 2016 roku, pracując jako ilustratorka i projektantka wzorów, aby pomóc Wam w realizacji marzenia o rozpoczęciu kreatywnej ścieżki kariery.

Kurs online: Zacznij malować akwarelami

Poznaj podstawy i techniki malowania akwarelami. Wykonaj ilustrację kwiatów z moimi tutorialami i instrukcjami krok po kroku.

FAQ

 • Czy mogę otrzymać fakturę na dane firmy?

  Możesz otrzymać ode mnie fakturę (bez VAT) za zakup Produktu. Napisz w tym celu wiadomość na adres e-mail: [email protected].

 • Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu?

  Tak, napisz wiadomość na: [email protected], aby otrzymać elegancki certyfikat ukończenia kursu. Będziesz go mogła pobrać i wydrukować.

 • Jakie metody płatności są dostępne?

  Masz do wyboru dwie opcje płatności za Produkt - płatność kartą kredytową ze Stripe oraz płatność poprzez PayPal. Nie ma możliwości zrobienia przelewu bankowego za zakup kursu ze względu na ograniczenia techniczne strony.

 • Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

  Dostęp do Biblioteki Zasobów i panelu kursu otrzymasz od razu po złożeniu i opłaceniu zamówienia.

  Zakupiony kurs będzie dostępny w Twoim Panelu po zalogowaniu się na Konto utworzone automatycznie podczas składania zamówienia.

  Aby zalogować się na swoje Konto, wejdź na stronę: merelysusan.thinkific.com i kliknij 'zaloguj się' - przycisk znajduje się w menu, w prawym górnym rogu.

  Login: Wpisz adres e-mail podany podczas składania zamówienia. Hasło: Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość z możliwością ustalenia hasła do konta.

 • Jak długo będę mieć dostęp do kursu?

  Zgodnie z Regulaminem, który jest dostępny na stronie: merelysusan.com/regulamin, dostęp do Produktu jest ograniczony czasowo i wynosi 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia Umowy.

  Oznacza to, że otrzymasz dostęp do Produktu przynajmniej na 12 miesięcy, ale w praktyce będziesz mieć do niego dostęp tak długo, jak będzie aktywna moja strona z kursami.

  Jeżeli po 12 miesiącach Produkt nie będzie dostępny, a ty będziesz chciała z niego skorzystać, możesz skontaktować się ze mną mailowo w celu przesłania Ci linku do Dysku Google, na którym zostaną udostępnione dla Ciebie wszystkie materiały kursowe.

 • Czy mogę dokonać zwrotu kursu?

  Warunki odstąpienia od umowy określa Regulamin dostępny na stronie: merelysusan.com/regulamin (patrz § 10 ustęp 3 "Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku umowy o dostarczanie treści cyfrowych [...]")