Zastanawiasz się, czy ten kurs jest dla Ciebie?

Ten kurs stworzyłam dla projektantów wzorów, którzy chcą stworzyć plan rozwoju swojej kreatywnej ścieżki kariery. 

Dowiesz się, jak wykorzystać swoją pasję do projektowania wzorów, aby uzyskać dochód.

Dowiesz się, jak dotrzeć do klientów zainteresowanych usługami w zakresie projektowania wzorów i nawiązać współpracę z wymarzonymi firmami.

Na tym kursie stworzysz proces współpracy z klientem, aby oferować profesjonalne usługi w zakresie projektowania wzorów. 

Dowiesz się, jak przygotować ofertę, cennik usług, prezentację gotowego projektu wzoru dla klienta, a także potrzebne umowy. 

Zdobędziesz informacje o sprawdzonych praktykach w branży od osoby, która pracuje w niej od wielu lat, a dzięki temu zyskasz spokój i pewność siebie.

Program kursu

  1. Od autora

  2. Dołącz do Społeczności

  1. Jak uzyskać dochód

  2. Stworzenie planu finansowego

  3. Zadanie: Zaplanuj swoje finanse

  1. Portfolio projektanta wzorów

  2. Zadanie: Portfolio projektanta

  3. Jak dotrzeć do klientów

  4. Zadanie: Kontakt z firmami

  1. Jak wycenić swoją pracę

  2. Zadanie: Cennik usług

  3. Jak stworzyć ofertę współpracy

  4. Zadanie: Oferta współpracy

  1. Jak zaplanować proces projektowy

  2. Zadanie: Plan procesu projektowego

  3. Jak zaprezentować gotowy projekt

  4. Zadanie: Prezentacja projektu

  1. Jakie umowy podpisać

  2. Jak pobierać opłaty od klientów

  3. Jak przekazywać pliki

Kurs online: Jak zostać projektantką wzorów

 • 599,00 zł
 • 12 lekcji
 • 8 zadań

Zastanawiasz się, czego dokładnie się nauczysz?

Moduł I - Planowanie finansów

W tym module dowiesz się, jak wykorzystać wiedzę i umiejętności zdobyte na kursie online: Nauka projektowania wzorów, aby uzyskać dochód. Pokażę Ci, jak stworzyć plan finansowy, aby projektowanie wzorów mogło być Twoją pracą na pełen etat, a nie tylko dodatkowym zajęciem po godzinach.

Moduł II - Jak dotrzeć do klientów

W tym module dowiesz się, jak docierać do klientów zainteresowanych usługami w zakresie projektowania wzorów. Otrzymasz porady dotyczące tworzenia portfolio. Podzielę się z Tobą moją wiedzą, jak nawiązywać kontakty z firmami. Zdobyta w tym module wiedza pomoże Ci nawiązać wymarzone współprace.

Moduł III - Rozpoczęcie współpracy

W tym module dowiesz się, jak wyceniać usługi w zakresie projektowania wzorów - co wpływa na cenę projektu i jak możesz ją ustalać w zależności od specyfikacji wzoru oraz warunków współpracy. Podam Ci również przykładowe stawki, co pomoże Ci stworzyć cennik usług. Dowiesz się również, jak przygotować atrakcyjną ofertę współpracy dla zainteresowanych klientów.

Moduł IV - Proces projektowy

W tym module dowiesz się, jak stworzyć proces projektowy i rozpisać plan współpracy z klientem z podziałem na etapy. Podpowiem Ci, o czym warto pamiętać na każdym z nich. Dowiesz się również, jak stworzyć prezentację koncepcji na projekt wzoru. Zdobyta wiedza pozwoli Ci oferować profesjonalne usługi w zakresie projektowania wzorów.

Moduł V - Umowy i rozliczenia

W tym module dowiesz się, jakie umowy podpisywać, a także, kiedy i w jaki sposób najlepiej to robić. Podpowiem Ci, w jaki sposób rozliczać się z klientem (również w przypadku współpracy z klientem zagranicznym), a także, w jaki sposób przekazywać mu pliki do druku.

Moduł VI - Rozwój swojej kariery

W tym module dowiesz się, jak doskonalić swoje umiejętności w zakresie projektowania wzorów, a także, jak rozwijać swoją karierę w branży kreatywnej. 

 

Jak pozyskiwać klientów - plan 10 kroków

Pozyskiwanie klientów to jedno z najważniejszych i czasem najtrudniejszych zadań w branży kreatywnej. W bonusowej lekcji chcę podzielić się z Tobą planem, dzięki któremu osiągniesz w tym sukces.

Opinia o kursie:

“Dzień dobry Zuzanno, Niedawno kupiłam Twój kurs, dopiero rozpoczęłam przeglądanie materiałów, które przygotowałaś. Pierwsze rozdziały nieco mi pomogły w odnalezieniu problemów, które mnie wstrzymują przed dalszym rozwojem. Na początek zajęłam się redagowaniem części wzorów, które do tej pory wykonałam, a dostrzegam w nich błędy. Porządkuję i poprawiam to co niedoskonałe a w wolnych chwilach tworzę nową kolekcję wzorów. Sam proces jest dla mnie przyjemny, mam pewną motywację, by iść dalej. Odnalazłam chęć, a to dla mnie w tej chwili najważniejsze. Pozostaję wierna ręcznym rysunkom i malunkom, gdyż od tego zaczął się cały pomysł z projektowaniem wzorów. Dziękuję za Twoje zaangażowanie i zainteresowanie a najbardziej za dojrzałość w tekstach, jakie piszesz. Większość projektantek oferujących swoje kursy, zachowuje się podobnie tzn. próbuje przekazać ten wyświechtany, nienaturalny entuzjazm, który zaczyna być męczący dla odbiorcy.”

Justyna

Cały czas zastanawiasz się, czy to coś dla Ciebie? Mam kilka wskazówek!

Tak, jeśli jesteś gotowa, aby zostać projektantką wzorów, ale czujesz się przytłoczona ilością decyzji do podjęcia.

Tak, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystać swoją pasję do projektowania wzorów, aby stworzyć dochodową ścieżkę kariery.

Tak, jeśli marzysz o tym, aby rozpocząć współpracę z klientami i oferować swoje usługi, ale nie wiesz, jak do nich dotrzeć.

Tak, jeśli marzysz o tym, aby nawiązać współpracę z zagranicznym klientem, ale nie wiesz, co musisz zrobić, aby było to możliwe.

Tak, jeśli chcesz uporządkować swój proces współpracy z klientem i dowiedzieć się, jak to robić profesjonalnie.

Tak, jeśli obawiasz się, że źle wycenisz swoją pracę i nie wiesz, jakie umowy powinnaś podpisać ze swoim klientem.

Tak, jeśli chcesz uporządkować swoją wiedzę, aby zyskać pewność siebie w rozwijaniu własnej działalności artystycznej.

Praktyczna wiedza i przykłady z mojego biznesu

Ten kurs skupia się na praktycznej wiedzy, prezentując przykłady z mojego własnego biznesu. Dodatkowe zadania z moimi wskazówkami pomogą Ci wykorzystać to, czego nauczysz się podczas kursu.

Kurs online: Jak zostać projektantką wzorów

Rozpocznij współpracę z klientami i zacznij rozwijać kreatywną ścieżkę kariery jako projektantka wzorów

Cześć, tutaj Zuzanna - projektantka i założycielka marki Merely Susan

Nazywam się Zuzanna, a Merely Susan to moja marka, którą założyłam z pasji do tworzenia i dzielenia się tym z innymi. W kursach dzielę się wiedzą i doświadczeniem, które zdobywałam od 2016 roku, pracując jako ilustratorka i projektantka wzorów, aby pomóc Wam w realizacji Waszych marzeń o rozpoczęciu kreatywnej ścieżki kariery.

FAQ

 • Czy mogę otrzymać fakturę na dane firmy?

  Możesz otrzymać ode mnie fakturę (bez VAT) za zakup Produktu. Napisz w tym celu wiadomość na adres e-mail: [email protected].

 • Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu?

  Tak, napisz wiadomość na: [email protected], aby otrzymać elegancki certyfikat ukończenia kursu. Będziesz go mogła pobrać i wydrukować.

 • Jakie metody płatności są dostępne?

  Masz do wyboru dwie opcje płatności za Produkt - płatność kartą kredytową ze Stripe oraz płatność poprzez PayPal. Niestety nie ma możliwości zrobienia przelewu bankowego za zakup kursu ze względu na ograniczenia techniczne strony.

 • Kiedy otrzymam dostęp do kursu?

  Dostęp do Biblioteki Zasobów i panelu kursu otrzymasz od razu po złożeniu i opłaceniu zamówienia.

  Zakupiony kurs będzie dostępny w Twoim Panelu po zalogowaniu się na Konto utworzone automatycznie podczas składania zamówienia.

  Aby zalogować się na swoje Konto, wejdź na stronę: merelysusan.thinkific.com i kliknij 'zaloguj się' - przycisk znajduje się w menu, w prawym górnym rogu.

  Login: Wpisz adres e-mail podany podczas składania zamówienia. Hasło: Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość z możliwością ustalenia hasła do konta.

 • Jak długo będę mieć dostęp do kursu

  Zgodnie z Regulaminem, który jest dostępny na stronie: merelysusan.com/regulamin, dostęp do Produktu jest ograniczony czasowo i wynosi 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia Umowy.

  Oznacza to, że otrzymasz dostęp do Produktu przynajmniej na 12 miesięcy, ale w praktyce będziesz mieć do niego dostęp tak długo, jak będzie aktywna moja strona z kursami.

  Jeżeli po 12 miesiącach Produkt nie będzie dostępny, a ty będziesz chciała z niego skorzystać, możesz skontaktować się ze mną mailowo w celu przesłania Ci linku do Dysku Google, na którym zostaną udostępnione dla Ciebie wszystkie materiały kursowe.

 • Czy mogę dokonać zwrotu kursu?

  Warunki odstąpienia od umowy określa Regulamin dostępny na stronie: merelysusan.com/regulamin (patrz § 10 ustęp 3 "Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku umowy o dostarczanie treści cyfrowych [...]")